Nasza strona do poprawnego działania wymaga włączonej obsługi JavaScript. Bez włączonego JavaScriptu nie można korzystać w pełni możliwości sklepu.
Posiadam kosę spalinową eurotec germany gt110 power, jestem z niej zadowolony, mimo iż kupiłem używaną i nie posiadam do niej instrukcji - poszukuję...
Jeśli chodzi o części szukaj na ich stronie, mają całe bazy wraz z schematami https://m2parts.pl/pl/navigation/czesci-zamienne-151.html
dzień dobry, Chodzi o piłę łańcuchowa Parkside Performance PPKSA40Li (IAN 494217). Gdzie można dostać zdejmowaną część obudowy piły łańcuchowej, tę...
Kiedyś bym polecił ale to co teraz jest w castorama to tragedia nie wytrzymuje nawet pol roku trzyletnia wiertarka lepiej działa niż dwumiesięczną a...
Nie naciągaj na olej firmowy. Znam lepszej jakości olej do H i tańszy - ważne aby parametry były a nie dochód H tylko sie liczył
Cześć. Mam pytanie odnośnie gwarancji udzielanej na elektronarzędzia. Rok temu kupiłem w OBI zestaw firmy SKIL - szlifierka kątowa + wiertarka. Szlifierka jest ok ale wiertarka się spaliła. Na wszystkie narzędzia SKIL daje 2 lata gwarancji. Odniosłem więc wietrarkę do OBI. Po 4 dniach miałem sprzęt do odbioru. Nie powiem jestem bardzo zadowolony ze sposobu załatwienia sprawy - dostałem nową wiertarkę. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz. Czy skoro nowe elektronarzędzia SKIL są objęte 2 letnią gwarancją a ja dostałem nowy sprzęt to czy nie powinienem mieć przedłużonej gwarancji? Bo teraz mam nową wiertarkę a tylko rok gwarancji. Proszę o odpowiedź czy mam się starać w OBI o nową gwarancję. Z góry dziekuję za pomoc.
Witaj ;) Producent daje Ci 2 lata gwarancji na nieodpłatne usunięcie wad materiałowych i fabrycznych występujących podczas eksploatacji narzędzia. Ponieważ prawdopodobnie w Twoim wypadku usterka była na tyle poważna, serwis zadecydował by wydać Ci nowe narzędzie, jednak w ramach już istniejącej gwarancji. Oni to podciągają pod wadę fabryczną uniemożliwiającą (koszta, lub stopień wady sprzętu) jej naprawę. A 4 dni na naprawę gwarancyjną w boschu to standard ;) w zasadzie to mają ustawowe 14 lub 21 dni, ale 99% napraw wraca po 72 godzinach. pozdro
Korzystamy z plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Zgadzając się na wszystkie pliki cookies pozwolisz nam na dopasowanie treści do Twoich potrzeb podczas dokonywania zakupów na podstawie Twoich preferencji. W zakładce „Ustawienia” możesz dobrowolnie zdecydować, na który typ plików cookies chciałbyś zezwolić. Klikając „Akceptuję”, wyrażasz zgodę na stosowanie ciasteczek zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. W dowolnym momencie, możesz dokonać zmiany swojego wyboru klikając opcję „Ustawienia” w Polityce Cookies.
Poniżej możesz sprawdzić, jakie dane zbieramy w ciasteczkach i po co je zbieramy. Nie na wszystkie musisz się zgodzić.
Są niezbędne, by nasza strona działała prawidłowo, dlatego nie możesz z nich zrezygnować. Są wykorzystywane przez podstawowe funkcję strony.
Ciasteczka, które pozwalają na przesyłanie anonimowych danych o zachowaniu użytkowników na stronie. Dzięki temu możemy ulepszać naszą stronę, aby była łatwiejsza w obsłudze.
Ciasteczka, które przechowują informacje o Twoich wybranych ustawieniach i danych dotyczących personalizacji np. rozmiar opony.
Sprawdzamy co przeglądasz i kupujesz na naszej stronie, aby lepiej dopasować do Ciebie reklamy. Dzięki temu możesz zobaczyć te reklamy, które mogą Ci się przydać i być dla Ciebie interesujące.
Możesz zostawić pytanie na czacie, odpowiemy w najbliższym czasie. Nie zapomnij podać swojego adresu email lub telefonu.